Detaje të reja nga ekzekutimi me silenciator, Billa po shkonte të takonte motrën (VIDEO)

Report Tv mëson se Hekuran Billa mbrëmjen e djeshme ishte drejtuar për te qendra Kristal, pasi kishte planifikuar që të takonte motrën që punonte në një prej dyqaneve. Takimi nuk është krye kurrë, pasi ai u ekzekutua ndërsa për ngjarjen menjëherë është marrë në pyetje dhe motra e tij.


Lajmi kryesor:

FOTO-Momenti i ekzekutimit të Billës! Apeli i hoqi dënimin përjetë, Enkelejda Hoxha i fali 5 vite dhe e liroi: Ka prindërit sëmurë, do punojë korrier t'u blejë ilaçet


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?×

Lajmi i fundit

John

Betimi te Meta, mbërrin Kryeministri Rama, pritet nga Drejtori i Kabinetit në Presidencë Panariti