Detaje të reja nga zhdukja e italianit, kishte ardhur për të studiuar tregun! Do bënte gati zyrat për të hapur biznes në Vlorë

Biznesmeni italian Davide Pecorelli

Report Tv zbulon detaje të reja lidhur me biznesmenin italian Davide Pecorelli, i cili vijon të jetë i zhdukur prej më shumë se 10 ditësh në vendin tonë, në rrethana misterioze.

Sipas një të afërmeje, 45 vjeçari kishte ardhur në Shqipëri për të studiuar tregun sepse donte që të hapte një biznes në Vlorë. Sipas saj ai kishte një zyrë të marrë në Vlorë por ende biznesi nuk ishte në punë. 

Ai do të hapte zyrat në Vlorë, dhe këtë herë kishte ardhur në vendin tonë për t’u marrë me zyrën. 

 


Lajmi kryesor:

Italiani gati 2 javë i zhdukur, në makinën e djegur në Pukë u gjet skeleti pa shenja dhune! Hetuesit shqiptarë: Zjarri aksidental! Zbardhen lëvizjet në Pukë


Be.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

'Do të ofrojmë mijera stazhe me pagesë' Bardhi takim me studentët në Elbasan: Do të investojmë në teknologji që të stimulojmë sipërmarrjet e reja