Dhurata luksoze 10 mijë dollarëshe, shikoni si e llaston Ermal Hoxha bashkëshorten (FOTO)

Dhurata luksoze 10 mijë dollarëshe, shikoni si e llaston Ermal Hoxha bashkëshorten  (FOTO)

Pasi doli nga burgu nipi i diktatorit Enver Hoxha  është kujdesur tëfalë për familjen e tj momente të veçanta. Nga udhëtimet, darkat specia deh deri tek dhuratat e luksit.  Ermali  këtë herë ka zgjedhur një byrzylyk dhe një unazë që kapin vlera marramendëse.

Ka qenë Rezarta ajo që e ka zbuluar surprizën duke fotografuar dorën e saj me bizhuteritë e shtrenjta, të cilat i përkasin firmës ‘Cartier’ dhe jo vetëm që janë floriri, por kanë edhe diamante.

Me një kërkim të thjeshtë në faqen zyrtare të ‘brand-it’ ndërkombëtar zbuluam se byryzlyku kap vlerën e 10.100 dollarëve, ndërsa unaza plot 3.500 dollarë.

Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha u lirua nga burgu para disa muajsh, pikërisht  tre vjet pas dënimit për akuzën e trafikut të drogës në tentativë. Ai ishte i përfshirë në çështjen 'Xibraka'. 

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • erald: 25/06/2019 10:23

    hallexhinjte per 5 rrenje hashash bejne nga 5 vite burg.....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik