Diola Dosti zyrtarizon lidhjen me biznesmenin e njohur, çifti publikon fotot

Diola Dosti zyrtarizon lidhjen me biznesmenin e njohur, çifti publikon fotot

Ish-banorja e Big Brother VIP, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu kanë zyrtarizuar lidhjen. Ka qenë Belegu që ka postuar disa foto në Instastory me dietologen.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij. Më pas ai ka postuar një foto tjetër ku Diola e përqafon atë teksa lart fotografisë shkruan: “Thjesht Lumturi”.

Kujtojmë se Diola veçse nutriciste dhe dietologe është edhe blogere, ndërsa vitin e kaluar ajo mori pjesë në Big Brother VIP Albania.

Diola ka tre vajza nga martesa e saj e mëparshme, martesë kjo po ashtu me një shqiptar të Kosovës.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Shpallën divorcin/ Si u martuan fshehtas Meta dhe Monika 25 vjet më parë, me dëshmitar ambasadorin zvicerian dhe Erion Braçen

Shpallën divorcin/ Si u martuan fshehtas Meta dhe Monika 25 vjet më parë, me dëshmitar ambasadorin zvicerian dhe Erion Braçen