'Disa ditë në javë me Kejvinën, të tjerat me gruan dhe fëmijët në Krujë'...reagon për herë të parë modelja për 'lidhjen' me Redjan Rrajën

Modelja Kejvina Kthella dhe foto nga vendi i ngjarjes

TIRANË- Kejvina Kthella, modelja e cila është në qendër të vëmendjes së mediave, ka reaguar për herë të parë pas lajmeve ku raportohej se ajo ishte e dashura e Redjan Rrajës, një nga të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit. Modelja e ka mohuar një gjë të tillë, madje një reagimin e saj ajo paralajmëroi se do të padisë të gjithë gazetarët, me pretendimin se kanë abuzuar me emrin e saj pasi ato që janë thënë deri më tani janë të pavërteta.

"Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim. Por abuzoni si kafshët", shkruan modelja.

Postimi i plotë i Kejvina Kthellës

Megjithatë, ndonëse ajo e ka mohuar një gjë të tillë, burime të sigurta nga grupi hetimor bëjnë me dije se Kejvina kishte një raport dashurie me Redjan Rrajën. Ky i fundit ishte i martuar me fëmijë dhe disa ditë në javë qëndronte me familjen e tij në Krujë dhe ditët e tjera të javës bashkëjetonte me modelen bukuroshe.

Redjan Rraja është autori kryesor i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, 8 ditë më parë. Ai është lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda, e ndërsa në celularin e sekuestruar iu gjetën biseda të shumta me velinën Kejvina Kthella, duke bërë që kjo e fundit të merret në pyetje nga Prokuroria.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Covid-19, a e përballojmë dot një mbyllje të dytë?

Komento

Komente

 • Kafsha: 11/11/2019 09:52

  Kjo eshte nje injorante funderrine qe as shqip nuk di. Thuhet këta artikuj dhe jo kto artikuj. Artikulli gjinia mashkullore. Dhe e dyta thotë: Po abuzoni si kafshet. Çdo më thënë po abuzoni si kafshet? Abuzojne kafshet më ndonje gje? Hahahahahaha injorantja bajgë!

  Përgjigju
 • Vaj-me-det: 10/11/2019 13:08

  Ore asajt i dukej si 500 eurosh si cante vuiton ai ti thua i shemtuar keto jane bo si Vending mashine mjafto fut lekun e hap shalet. E gjynof stresohet mileti pse sma var mua se jam gjith ai cun. O vlla jemi kthy ne 94 nuk te q... Lenci po Benzi.

  Përgjigju
  • Tataaaa: 10/11/2019 21:37

   Hahaha i modh ky koment

 • Iphone: 10/11/2019 12:45

  Kejvina: Gazeflliqesira do pergjigjeni shume shpejt e bla bla bla .... Ne: N P K (na plasi.....)

  Përgjigju
 • pini: 09/11/2019 23:07

  KEJVINA edhe une I martuar jam'''';

  Përgjigju
 • Loti: 09/11/2019 19:12

  Vleresim per bukurine, qenka yll. VIP at e showbiz ne gjith bote q** ke mundin e pin mall.

  Përgjigju
 • O tej: 09/11/2019 18:06

  Dava bachellash

  Përgjigju
 • Mskal: 09/11/2019 17:35

  Sharabajg buçore

  Përgjigju
 • Miri: 09/11/2019 17:28

  Hahahaha oreee ky robi eshte i shemtuar fare e marrte dreqi...si mund me kriju lidhje ahahhaa vk

  Përgjigju
 • Tani: 09/11/2019 17:21

  Kjo eshte shum femer e ulet pin droge dhe ben sex me leke tyrp kjo analfabetike te nxirret ne lajme

  Përgjigju
 • Pinca: 09/11/2019 17:17

  Po me daren ca stili te bente

  Përgjigju
  • Kacavida: 09/11/2019 19:09

   Thithje koke me te pasme.

 • Titi: 09/11/2019 16:32

  VK ksaj, VK ktij.

  Përgjigju
  • Justice: 09/11/2019 21:09

   Bravo Titi

 • vipi: 09/11/2019 16:28

  mos e merni ne qafe gocen e huj se gjynof, mos e ngarkoni me gjera te pa verteta, ajo eshte e drejte si draperi hahahaha vipat shqiptare keto jane,( po ku ka vipa shqipnia amon vipa me rroge)

  Përgjigju
 • Turp !: 09/11/2019 16:28

  Shum femer e ulet ! Ti ishe rrit Dhe jashtetit kishe tjeter mentalitet po isoj si keto tjerat na dole qe i mbajn te fortit me lek . Po cne me burr te martuar o e mjer gjith ajo femer ? Ik zhduku ne itali e mos u duk ne shqiperi me se shum e ulet je

  Përgjigju
 • Populli: 09/11/2019 16:18

  Po nuk hengre hudhra nuk bie ere goja moj buce.

  Përgjigju
 • Goni: 09/11/2019 16:04

  Kete zhulsen ja conin Shullazit te hiqte stresin te 313, e din te gjith mos na bej moral kjo se 23 vjece me pushime me jahte nuk ben sens

  Përgjigju
  • O gon: 13/11/2019 21:27

   Ouuu bente shpesh xhiro nga 313 kjo?

  • Tirona o nona: 09/11/2019 18:07

   Pse ka qene dashnorja shullazit kjo? Paska qene dhe hamshor I madh mili parkut.

  • Velina shfryrjes: 09/11/2019 17:58

   Tamom plako ashtu esht. Aty e ka njoft dhe Raja. Pastaj ping-pong e din vet ajo.×

Lajmi i fundit

John

I vihet tritol shtëpisë së 69 vjeçarit në Vlorë, shpërthimi në orët e para të mëngjesit