Ditë historike për vendin, Report Tv në transmetim maratonë nesër nga ora 8:30 deri në 23:00! Gjithçka ndodh në Samitin BE-Ballkani Perëndimor

Ditë historike për vendin, Report Tv në transmetim maratonë nesër nga ora 8:30 deri në 23:00! Gjithçka ndodh në Samitin BE-Ballkani Perëndimor

6 dhjetori do të jetë një ditë historike për vendin, teksa të gjithë liderët e Bashkimit Evropian do të zbarkojnë në Tiranë. Këtë moment të rëndësishëm të Samitit Bashkimi Europian-Ballkani Perëndimor Report Tv do ta sjellë hap pas hapi përmes një transmetimi maratonë.

Nga ora 08.30 e mëngjesit deri vonë në mbrëmje në orën 23.00, do të ketë raportime live me gazetarët, të cilët do të ndjekin hap pas hapi zhvillimet e Samitit me konferencat dhe prononcimet e liderëve kryesorë të BE-së dhe Ballkanit që vijnë në vendin tonë.

Do të ketë të ftuar në studio dhe raportime të vazhdueshme në drejtpërdrejtë nga protesta që Sali Berisha pritet të mbajë gjatë zhvillimit të Samitit.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Shtatë ekonomistët më të mëdhenj të historisë dhe si ndikojnë ende sot idetë e tyre

Shtatë ekonomistët më të mëdhenj të historisë dhe si ndikojnë ende sot idetë e tyre