Djali i Adem Jasharit, Lulzimi bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg

Djali i Adem Jasharit, Lulzimi bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg

Tifozat Kuq e Zi dhe Lulzim Jashari mes tyre

Në prag të ndeshjes mes Kroacisë dhe Shqipërisë për në Euro 2024, djali i komandantit dhe heroit Adem Jashari, Lulzimi është bashkuar me Tifozat Kuq e Zi për të ndjekur duelin.

" Lulzim Jashari, pjesë e Tifozave Kuq e Zi në Hamburg", shkruajnë Tifozat Kuq e Zi.


Lajmi kryesor:

EURO 24/ Ndeshja Shqipëri-Kroaci, Hamburgu vishet kuqezi! Mijëra tifozë në stadium Report Tv sjell atmosferën (FOTO+VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

DASH s'i ndahet Berishës, përmendet në raportin për klimën e investimeve: Politikani i shpallur non-grata, tentoi të hynte me forcë në selinë e PD-së

DASH s'i ndahet Berishës, përmendet në raportin për klimën e investimeve: Politikani i shpallur non-grata, tentoi të hynte me forcë në selinë e PD-së