Kush është vajza misterioze në krah të djalit të Azem Hajdarit (FOTO)

Azem Hajdari Junior

Dita përkujtimore e vrasjes së deputetit të PD Azem Hajdari u zhvillua me pjesëmarrjen e figurave politike dhe familjarëve të tij.

Ajo çfarë ra në sy ishte vajza që rrinte krah Azem Hajdari Junior, djalit të vogël të Azem Hajdarit, i cili trashëgoi emrin e tij.

Nuk dihet ende se kush është vajza dhe nuk dihet në është në një lidhje apo është fejuar.

Azem Hajdari Junior është i njohur për jetën e tij luksoze, të cilën e tregon me fotot në instagram, ku shafqet me makina super të shtrenjta.

Para një viti u publikua se 20-vjeçari ka marrë për ditëlindje një dhuratë një avion g6.3 me vlerë marramendëse.

Ora 17:44
Djali i Azem Hajdarit shafqet me në vajzë në ceremoninë përkujtimore
1/9
 • Sondazhi i ditës:

  Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento

Komente

 • Fred Tironsi: 24/05/2020 00:57

  Këtijë Tipi duhet ti shkojë Prokuroria dhe Policia në Derë dhe ti kërkojë Llogari se nga i vjen gjith kjo Pasuri, se me Punë dhe Djersë nuk mund të bëhet ai me këtë Lluks.

  Përgjigju
 • sapa: 14/09/2019 17:52

  Perderisa nuk ka shtet atehere shijojne paret e vjedhura kurse ai fatkeqi punetor i thjeshte mundohet te shtyje muajin!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: 10 arsye pse SHBA dhe BE nuk do e mbështesin vettingun e politikanëve