Djali i vogël i familjes Haradinaj feston ditëlindjen

Familja Haradinaj

Më i vogli i familjes Haradinaj, Trimi feston ditëlindjen ditën e sotme.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Anita mamaja e tij ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të birin.

Jeta ime, dashni Ti, Shpirt i Shpirtit tim! Nuk di ku të gjej fjalë me të uru ty por di të t’them Pac jetën e bardhë e të ndritur ashtu siç ke zemrën, pac buzëqeshjen si rreze dielli deri në pafundësi, pac fatin e lehtë e të bukur si shpirtin! Të dua pakufi!! Gëzuar Ditëlindja o Jetë!!!”, ka shkruar Anita Haradinaj krahas fotos me të birin.

Anita dhe Ramush Haradinaj kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë, ku më i vogli prej tyre është Trimi.\

Foto nga Anita dhe Trimi

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e frenon krimin në familje vetëm ashpërsimi i Kodit Penal?

Komento

Komente

  • SHQIPTARI: 27/01/2020 11:45

    Familje TRIMASH.Zoti e bekofte TRIMIN dhe familjen e tij.Shqiptaria ka nevoje me shume se kurre per BASHKIM DHE KRENARI KOMBETARE.Edhe 100 vjet Shendet dhe Lumturi per TRIMIN.

    Përgjigju