Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebit e moderatores Jonida Vokshi

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebit e moderatores Jonida Vokshi

Jonida Vokshi

Moderatorja Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi do bëhen prindër për herë të dytë dhe po përflitet gjinia e bebit. Lajmin e ka dhënë vetë moderatorja vetëm pak ditë më parë gjatë transmetimit 'live' të Big Brother Vip Kosova. Jonida zbuloi se do bëhej nënë për herë të dytë, pas vajzës që çifti ka, por nuk dha më shumë detaje për gjininë.

Në media, thuhet se Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi presin një djalë në familjen e tyre, por lajmi nuk është konfirmuar ende nga ata. Kujtojmë se Jonida dhe Besniku u martuan në shtator të 2019 në një ceremoni mjaft të veçantë në Durrës. Dy vite më parë ata u bënë prindër për herë të parë të një vajze të cilën e kanë quajtur Emi.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi