Kryeinfermierja e Infektivit, Merita Sefa: Shumë e lumtur që arrita te kjo ditë (VIDEO)

Kryeinfermierja e Infektivit, Merita Sefa, para se të bëjë vaksinën ka folur për mediat. Ajo është shprehur se është shumë e lumtur për këtë ditë.

"Shumë e lumtur që arrita te kjo ditë. Absolutisht nuk ka frikë nga vaksina"


Lajmi kryesor:

Fillon zyrtarisht vaksinimi anti COVID! Çomo, Rama, Pipero dhe Kalo, 4 të parët që bëjnë vaksinën! Kryeministri: Arritje e rëndësishme, arma e vetme kundër virusit (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Basha shpërblen mjekun që gënjeu më 21 janar, e fut në listë për deputet! Koçeku: Protestuesit u vranë nga afër