Donaldi e 'ngacmon', Beniada: Romeo, Romeo! Si u përgjigj ai?

Beniada

Beniada

Përveç debateve, intrigave dhe momenteve jo shumë të lumtura, brenda shtëpisë së "Big Brotherit" nuk mungojnë asnjëherë momentet që të bëjnë të qeshësh me lot.

I tillë ka qenë edhe ky mes Donaldit dhe Beniadës. Beniada ishte "viktima" e radhës së Donaldid në "lojërat" që bën ai brenda shtëpisë me banorët.

"Romeo, Romeo", thërret Beniada, duke kërkuar ndihmë për ta "shpëtuar" vëllai i tij binjak nga Donaldi.

Romeo nuk ka vonuar të përgjigjet duke e postuar videon në Instagram, ndërsa ka shkruajtur"  “Do ja pres veshët këtij Donaldit, qe te ngacmon ty".

Ndërkohë menaxhuesi i profilit të Beniadës në Instagram ka komentuar:
“Vet i the po ka nevojë për ndonjë gjë të të thotë.”

Romeo e ka ngacmuar shpesh me fjalë Beniadën, pavarësisht se siç e dimë të gjithë ai është në një lidhje dashurie, me vajzën e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi, Aleksia.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Presidenti Ilir Meta dekoron piktorin Avni Delvina, i akordon titullin e lartë 'Mjeshtër i Madh'