Donaldi i revoltuar me banorët e 'Big Brother Vip': Më kanë hapur një gropë, janë bërë si koalicion hijenash kundra meje

Donaldi i revoltuar me banorët e 'Big Brother Vip': Më kanë hapur një gropë, janë bërë si koalicion hijenash kundra meje

Donald Veshaj

Beniada Nishani dhe Monika Lubonja janë dy persona që i kanë qëndruar më shumë pranë aktorit Donald Veshaj në 'Big Brother Vip'.

Pas debatit me Einxhel, Donaldi vijon të jetë i mërzitur ndërsa është shprehur mjaft i revoltuar ndaj banorëve të 'Big Brother'.

“Unë e kam thënë edhe më përpara, këtu është bërë një koalicion por jo me njerëz, me hijena. Më duket sikur kanë marrë lopatën, kanë hapur një gropë dhe po më thonë ja ky është vendi yt”, u shpreh Donaldi.

Por edhe Beniada tha se disa prej banorëve janë bërë aleatë për të sulmuar aktorin ndërsa edhe Monika këshilloi Donaldin.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • DURRESI: 07/02/2022 09:25

    DONALD JE ME I MIRE PRANDAJ NJEREZ POZITIV SI BENIADA DURRSAKJA DHE MONIKA E QYTETERUAR NUK NDRYSHOJNE DOT KOLLAJ KARAKTER TI DO TE FITOSH.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura