Dyshohet për dy persona të mbetur nën rrënoja, specialistët francez vijojnë kërkimet në zonën e 'Dy Gjelave' në Durrës

Specialistet franceze te emergjencave civile dhe efektive të Komandës Mbështetëse të Forcave të Armatosura vijojnë operacionin e kërkim shpëtimit në Durrës, zona e njohur si 'Dy Gjelat'. Në këtë vend, sipas informacioneve paraprake po kërkohet për dy trupa.


Lajmi kryesor:

TRAGJEDI/ 50 viktima nga tërmeti! Forcat e kërkim-shpëtimit tre ditë operacione nën rrënoja (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Ende problematike situata në Landifillin e Fierit, era përhap tymin në një hapësirë mjaft të gjerë