E ka falur?! Beatrix ‘zbutet’ për Shën Valentin, pranon lulet nga Donaldi! Ja si reagoi ajo

E ka falur?! Beatrix ‘zbutet’ për Shën Valentin, pranon lulet nga Donaldi! Ja si reagoi ajo

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Beatrix Ramosaj pati një moment zemërimi me Donaldin, kjo prej një shakaje që u tha brenda shtëpisë së 'BBV' me Salsano Rrapin e Ermal Mamaqin. Zemërimi i saj u nënkuptua duke qenë së këngëtarja e njohur nuk shkoi të takonte partnerin e saj në Prime. Por mesa duket, festa e Shën Valentinit e ka ‘zbutur’ Beatrix ku nëpërmjet një postimi në InstaStory ajo ka ndarë lulet e dërguara nga Donaldi  i cili ia kishte lënë porosi Romeos.

Ajo u lajmërua pas disa ditësh në Instagram dhe i ndau me ndjekësit dhuratat e Shën Valentinit. Përpos buqetës së Donaldit ajo pranoi edhe të tjera nga fansat dhe për këtë i falënderoi.

‘Ju dua’, shkroi ajo duke ndarë në profilin e saj dhuratën e Donaldit dhe fansave.

Postimi i Beatrix Ramosaj në InstaStory

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura