E rëndë në Kumanovë, 40 vjeçari vret me thikë babain e tij

E rëndë në Kumanovë, 40 vjeçari vret me thikë babain e tij

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kumanovë të Maqedonisë së Veriut ku 40 vjeçari i identifikuar si B.J ka vrarë me thikë babain e tij 65 vjeçar. Pavarësisht se u dërgua nga spital, i ndjeri nuk mundi t’u mbijetonte plagëve të marra. 

“Policët e SPB Kumanovë rreth orës 16:00 e kanë ndaluar B.J.40 vjeç nga Kumanova nën dyshimin se rreth orës 15:00 në Kumanovë ka sulmuar me thikë babanë e tij S.J. 65 vjeç, i cili ka ndërruar jetë pas plagëve të marra”, thuhet në njoftimin e policisë së Kumanovës. 

Kujtojmë se ky është krimi i dytë në familje brenda dy ditëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ditën e djeshme, një person u arrestua pasi vrau me thikë nënë dhe gjyshen e tij 80 vjeçare. 
 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bukuria e rrezeve Gama në Univers

Bukuria e rrezeve Gama në Univers