E rëndë në Francë! Gruaja nga Kosova gjendet e masakruar në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

Një grua 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj  në Francë me disa goditje me thikë.

Ka qenë bashkëshorti i saj që e ka gjetur të vdekur në shtrat dhe të mbuluar nga gjaku. Bashkëshorti i të vrarës e ka gjetur atë të vdekur të martën në mëngjes, raportojnë mediat në Francë. dhe ka lajmëruar menjëherë policinë. Sipas raportimeve, ajo është therur disa herë me thikë dhe ka qenë e goditur edhe  në qafë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Bashkëshorti i viktimës sipas mediave ka kaluar në gjendje shoku. Ndërkohë policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vdekja e mjeshtrit të këngës dibrane, Basha: Breza të tërë artdashësish u rritën me të