Edhe pak ditë nga koncerti i Dua Lipës në Tiranë! Nis montimi i skenës ku do performojë  ylli i popit

Edhe pak ditë nga koncerti i Dua Lipës në Tiranë! Nis montimi i skenës ku do performojë  ylli i popit

Dua Lipa

Gjithçka duket se është gati për të mikpritur këngëtaren e njohur ndërkombëtare, Dua Lipa.

Montimi i skenës ka nisur në qendër të Tiranës, aty ku Dua pritet të dhurojë mbrëmje të jashtëzakonshme për festat e 28-29 nëntorit.  

Shqiptarja me famë botërore, e cila do të përmbyllë turneun e saj “Future Nostalgia” në tokën shqiptare, ka bërë me dije se koncerti do të mbahet në sheshin “Skënderbej”.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

UNESCO miraton vendimet për Butrintin, Gjirokastrën dhe Beratin, vendimi për Ohrin shtyhet vitin e ardhshëm

UNESCO miraton vendimet për Butrintin, Gjirokastrën dhe Beratin, vendimi për Ohrin shtyhet vitin e ardhshëm