Eduard Grishaj tregon sa herë e ka takuar Dori-Oltën brenda shtëpisë së Big Brother

Eduard  Grishaj tregon sa herë e ka takuar Dori-Oltën brenda shtëpisë së Big Brother

Regjisori i Big Brother Vip 2, Eduart Grishaj ka shuar të gjitha takimet nëse Olta Gixhari ka takuar bashkëshortin e saj, Dorin.

Ai ka deklaruar se një takim i tillë nuk ka ndodhur kurrë.

Megi Pojani: Ky Dori sa herë e ka takuar Oltën te dhoma e rrëfimit.

Eduart Grishaj: Dori nuk e ka takuar Oltën asnjëherë. Dori është bërë legjendë e jashtme e këtij Big Brotheri…

Megi Pojani: S’ka mundësi, t’i mendon se po gënjejnë në Tik Tok?

Eduart Grishaj: Unë nuk kam Tik Tok fare, nuk e di. Por po them ata që kam dëgjuar unë sepse më tha edhe dikush një ditë që ishte zënë edhe me Dorin sepse kishte dalë diku në Tik Tok dhe them tani “sinqerisht, realisht” sikurse thotë edhe njëra, unë kam takuar shumë të afërm të personave që janë konkurrent dhe Dori është një nga djemtë më të edukuar që kam takuar. Djalë i jashtëzakonshëm.

E kam takuar nga afër kur ka sjellë çunin që kemi bërë edhe klipin, surprizën…

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë



×

Lajmi i fundit

Përplasen dy makina në Prrenjas, një i lënduar

Përplasen dy makina në Prrenjas, një i lënduar