Egla debaton me Liamin pas rikthimit të saj në shtëpi: Mati fjalët me mua

Egla debaton me Liamin pas rikthimit të saj në shtëpi: Mati fjalët me mua

Egla Ceno

Egla është kthyer mbrëmjen e djeshme në shtëpi pas disa ditësh izolim në dhomën e bardhë.

Mirëpo pas mbarimit të spektaklit ajo ka debatuar me disa prej banorëve, fillimisht me Julin dhe më pas me Liamin.

Këtij të fundit aktorja i ka kërkuar që ti mati fjalët kur të flasi me të ose ndryshe do marri thjesht heshjen e saj. Ndërsa Liami nga ana tjetër i është përgjigjur se është i gatshëm për çdo gjë.

“Të respektosh një njeri nuk do të thotë që mos të luash me të lojëra fjalësh. Siç bën ti i bëj dhe unë, shtoi ai”.

 

 

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim