Einxhel flet për situatën e Donaldit me Beatrix: Do t’i ngelë pishman që s'ka ardhur

Einxhel flet për situatën e Donaldit me Beatrix: Do t’i ngelë pishman që s'ka ardhur

Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj, Einxhel Shkira

Padyshim që ngjarja më e komentuar e momentit është mungesa e Beatrix mbrëmjen e kaluar në Big Brother dhe mërzitja e aktorit Donald Veshaj.

Megjithëse Einxhel nuk desh ta diskutonte në emision, më vonë ajo diskutoi me Donaldin dhe Beniadën për atë që ndodhi.

“Këta do të dalin jashtë dhe do të sqarohen dhe asaj do t'i ngelë pishman që nuk ka ardhur”, tha moderatorja për Beatrix.

Kjo e fundit ka marrë vendimin të largohet nga Shqipëria për disa ditë jashtë, ndërsa ende nuk dihet se kush e shoqëron dhe ç’destinacion ka zgjedhur.

Lart e poshtë flitet se Beatrix ka vendosur të largohet jashtë Shqipërisë, ndërsa destinacioni ende s’është bërë i ditur. Nga ana tjetër, Donaldi ka qëndruar mbrëmë vetëm megjithëse të gjithë të tjerët festonin.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Bilanci i pabesueshëm, Pep Guardiola fiton një trofe çdo 23 ndeshje! Rekordi i Premier League

Bilanci i pabesueshëm, Pep Guardiola fiton një trofe çdo 23 ndeshje! Rekordi i Premier League