Vendimi i Trixës e mërziti, Donaldi qëndron vetëm dhe refuzon të festojë me banorët

Donald Veshaj ka zgjedhur të qëndrojë i distancuar nga banorët e shtëpisë dhe ish-banorët e “BB VIP”, të cilët u futën për të darkuar mbrëmë pas emisionit. Ishte planifikuar që e pranishme me ta të ishte edhe Beatrix, e cila u mërzit me Salsanon për batutën e Bora Zemanit dhe vendosi ta “braktisë” Donaldin në natën që ai u shpall finalist.

Lart e poshtë flitet se Beatrix ka vendosur të largohet jashtë Shqipërisë, ndërsa destinacioni ende s’është bërë i ditur. Nga ana tjetër, Donaldi ka qëndruar mbrëmë vetëm megjithëse të gjithë të tjerët festonin.

Teksa banorët hidhnin valle dhe e thërrisnin aktorin t’i bashkohej, ai ka zgjedhur të ulet në tavolinë e të mos i bashkohet gëzimit të tyre. Dukshëm, vendimi i Trixës e lëndoi konkurrentin, i cili u shpreh se s’kishte bërë asgjë dashakeqe kundër saj.

Gjatë emisionit, Donaldi shpjegoi se u gjend në atë batutë pasi nuk e bëri ai vetë i pari, teksa siguroi se kurrë nuk do ta ulte figurën e Trixës. Anxhelina Hadërgjonaj ishte ajo që tregoi nëpërmjet një komenti në videon e Ermal Mamaqit pse ishte mërzitur në të vërtetë Beatrix.

“Ermal sepse siç e the dhe vetë jemi miq, dhe ta siguroj nuk është prekur nga përmendja e personave të tretë (sepse Trixës i janë futur parashuta me të tilla provokime dhe nuk ka reaguar, sepse nuk i intereson). Por është prekur nga batuta palidhje e zotri Salsanos (për vrasje e therje) dhe të qeshurat histerike të banorëve që ajo i konsideronte shumë të afërt. Ti e fillove po u përkeqësua nga të tjerët që qeshin akoma me humor të 95′ Kaq! Trixa ka të drejtën e të gjithë botës të mërzitet e të mari çfarë vendimi të dojë sepse boll ka duruar!”, ka shkruar Anxhelina.

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Abcd: 12/02/2022 20:08

    Trixa ka te drejte qe te reagoje ashtu dhe sado te interpretohet nga kushdo se ajo u merzit prej atij e ketij,ajo eshte merzitur vetem me Donaldin,i cili pati rastin t’a mbronte Trixen,por nuk e beri ,duke demostruar se Trixa eshte nje “mardhenie ne loje” dhe jo nje realitet,i cili kushdo do te “hidhej ne zjarr” per te mbrojtur dashurine e tij dhe nuk do lejohej te perdorej edhe “per shaka”,njeriu qe ai dashuron. Kjo nuk i falet Donaldit,i cili tregon se eshte i papjekur,i paqarte,i perkedhelur dhe se fundmi dhe nje “donzhuan”. Trixa tregoi se eshte nje vajze e brishte ,por me karakter te forte dhe reagimi i saj eshte minimumi i qendrimit te nje vajze me dinjitet! Bravo Beatrix! Mos lejo te te perdhoset emri nga tallavaja televizive,por bej qe “t’ja numrosh dhembet nje nga nje “ publikisht Donald donzhuanit,derisa sa ai te te bjere ne gjunje po publikisht dhe te kerkoj falje per qendrimin e tij te pafalshem oportunist,ose thjesht nuk ndjen asgje per ty.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq