Einxhel Shkira bëhet nënë për herë të parë

Einxhel Shkira bëhet nënë për herë të parë

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë. “iconstyle.al” ka mësuar se Einxhel Shkira ka sjellë në jetë djalin e saj me Dj Dagz mbrëmjen e djeshme.

Burime për “iconstyle.al” bëjnë me dije se Einxhel është aktualisht në një prej materniteteve shtetërore në Tiranë.

Kujtojmë se çifti u njoh në emisionin Big Brother Vip. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)