Einxhel Shkira dhe Dj Dagz u bënë prindër për herë të parë, çifti zbulon emrin e veçantë që kanë zgjedhur për djalin 

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë. Më 12 dhjetor Einxhel ka sjellë në jetë djalin e saj me Dj Dagz, ndërsa sot çifti ka zbuluar dhe ermin e veçantë që i kanë vendosur.

Teksa ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet se ajo dhe partner i saj përkëdhelin duart e të voglit, moderatorja zbulon se djali do të quhet Trev.

“Kur dashuria merr formën e një jete të re…Faleminderit Zot!”, shkruan moderatorja në Instagram.

 

1/6
S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Nigeriani tenton të dalë nga Shqipëria me dokumente italiane false, ndalohet në port

Vlorë/ Nigeriani tenton të dalë nga Shqipëria me dokumente italiane false, ndalohet në port