Eliminimi i dyfishtë, pas gazetarit një tjetër banor la shtëpinë në BBV

Eliminimi i dyfishtë, pas gazetarit një tjetër banor la shtëpinë në BBV

Dy banorë janë larguar mbrëmjen e së martës nga shtëpia e BBV. Pas gazetarit Elvis Myrta, i cili ishte në nonimim me Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin, një tjetër konkurrent u largua nga gara.

Ishte blogerja Dea Vieri, e cila pas një televotimi të publikut, u eliminua nga gara për çmimin e madh.

Dea Vieri, ashtu edhe si gazetari, nuk kishin biletë kthimi dhe u largua përfundimisht nga shtëpia e BBV.

“Nuk e prisja”, tha Dea Vieri, duke shtuar “Mendoj se nuk kam qenë aktive aq sa duhet. Prisja më shumë nga vetja ime, jam treguar tolerante dhe e butë. Jam natyrë e butë dhe kjo më ka bërë të mos jem e përfshirë, e kjo ka bërë që publiku të mos shohë tek unë atë që donte.”

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • I zhgënjyeri: 14/02/2024 12:33

    Pisllik për mos ta eleminuar çiftin Veshaj & Bacin që ishin në nominim!kjo tregon se e kanë vendosur që tani fituesin si gjth një.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Shërbimi Sekret pranon se kishte refuzuar masa shtesë sigurie për ish-presidentin Trump në vitet para atentatit

Shërbimi Sekret pranon se kishte refuzuar masa shtesë sigurie për ish-presidentin Trump në vitet para atentatit