Emily Ratajkowski pozon nudo për pashkë
 

Emily Ratajkowski pozon nudo për pashkë<br /> 
Modelja seksi Emily Ratajkowski ka pozuar nudo për setin më të fundit fotografik dedikuar festës së pashkëve.

Më në formë se kurrë Emily ka treguar linjat dhe format e saj të kuruara.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin