EMRAT/ Kush janë 6 personat që u arrestuan nga policia e Tiranës! 3 prej tyre kultivonin dhe shisnin drogë! 3 të tjerë vidhnin banesat e emigrantëve në Shijak

EMRAT/ Kush janë 6 personat që u arrestuan nga policia e Tiranës! 3 prej tyre kultivonin dhe shisnin drogë! 3 të tjerë vidhnin banesat e emigrantëve në Shijak

1677746805_Screenshot3.jpg

Pas 2 operacioneve të zhvilluara nga policia e Tiranës që çoi në pranga 3 persona, pjesë të një grupi kriminal që kultivonin kanabis dhe 3 të tjerë që kanë kryer 24 vjedhje në Shijak, janë identifikuar të rinjtë e arrestuar.

Në kuadër të operacionit policor të koduar "Shtëpia jeshile" u arrestuan Ervin Prifti alias Ervin Beti alias Ervin Preni, Artan Muça, dhe Gentian Muça.

Në kuadër të operacionit policor të koduar "Trinomi" u arrestuan Eraldo Troshku, Ervis Qoli, Enea Meta.


Lajmi kryesor:

2 operacione në Tiranë, goditet grupi kriminal që kultivonte kanabis, sekuestrohet droga me vlerë 100 mijë euro! Zbardhen edhe 24 vjedhje në Kavajë! Në total 6 në pranga


  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve