EMRAT+FOTO/ Kush janë 8 nga 9-të të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë, zhvatën 7.2 mln euro

EMRAT+FOTO/ Kush janë 8 nga 9-të të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë, zhvatën 7.2 mln euro

 

Report Tv sjell me emra dhe foto 8 nga 9 administratorët e subjekteve financiare dhe përmbaruesit të përfshirë në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë. Ata janë Aldo Daka, Albert Gega Kejda Seferi, Arben Meskuti, Alban Kote, Alketa Tanushi, Jorsida Dervishi dhe Elda Ibro.

 


Lajmi kryesor:

Prokuroria e Tiranës zbardh skemën e mashtrimit me mikrokreditë në vlerën 7.2 mln euro! 9 masa sigurie! Qytetarit i bllokuan 14 pasuri për 348 mijë lekë (EMRAT+FOTO)


Ora 13:42
Kush janë 9 të përfshirët në skemën mashtruese me mikrokreditë, zhvatën 7.2 mln euro
  • Sondazhi i ditës:

   Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?  ×

  Lajmi i fundit

  Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë

  Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë