EMRI-FOTO/ Kush është prokurori që ju grabit zyra në Durrës, çfarë i morën autorët

EMRI-FOTO/ Kush është prokurori që ju grabit zyra në Durrës, çfarë i morën autorët

Report Tv ka zbardhur detaje detaje të reja lidhur mbi grabitjen e Prokurorisë së Durrësit, gjatë natës së kaluar. Report Tv mëson se është grabitur zyra e prokurorit Afrim Shehu.


Me rreth të kuq prokurori Afrim Shehu

Autorët kanë marrë gjithçka nga zyra e prokurorit, si kompjutera, dosje, si dhe çfarë kishte në kasafortën e tij. Afrim Shehu është zgjedhur kohët e fundit si prokuror i Taks Forës, që heton të gjithë zyrtarët me probleme, si dhe rastet e abuzimit dhe korrupsionit të pushtetarëve.


Lajmi kryesor:

Grabitet sërish brenda muajit Prokuroria e Durrësit, merren dosje korrupsioni


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?

‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?