Ermal Hoxha dhe Rezarta duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes: Hera vendosi që festat të fillojnë sot (Video)

Ermal Hoxha dhe Rezarta duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes: Hera vendosi që festat të fillojnë sot (Video)

Këngëtarja Rezarta Shkurta, bashkëshorti i saj Ermal Hoxha dhe e bija Hera duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes

Këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta po kalon një periudhë shumë të bukur në familjen e saj, pas daljes së Ermal Hoxhës nga burgu. Vetë Rezarta bëri me dije me anë të një statusi në rrjetet sociale se familja e saj tashmë është e bashkuar.

Para pak minutash këngëtarja ka publikuar një video në Instagram, ku shihet Ermali, ajo vetë dhee bija Hera duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes.

“Hera vendosi që festat të fillojnë sot në shtepinë tonë,”- shkruan Rezi krahas videos.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • LIFE: 08/11/2018 18:51

    rrac e poshter gjaku i enverit.ky noton me lek droge gjyshe (nexhmijen)e ka lene rrugeve pa shtepi...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik