POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ermal Hoxha dhe Rezarta duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes: Hera vendosi që festat të fillojnë sot (Video)

Këngëtarja Rezarta Shkurta, bashkëshorti i saj Ermal Hoxha dhe e bija Hera duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes

Këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta po kalon një periudhë shumë të bukur në familjen e saj, pas daljes së Ermal Hoxhës nga burgu. Vetë Rezarta bëri me dije me anë të një statusi në rrjetet sociale se familja e saj tashmë është e bashkuar.

Para pak minutash këngëtarja ka publikuar një video në Instagram, ku shihet Ermali, ajo vetë dhee bija Hera duke zbukuruar pemën e Krishtlindjes.

“Hera vendosi që festat të fillojnë sot në shtepinë tonë,”- shkruan Rezi krahas videos.

 

fl.mi./r.k.
Komento

Komente

  • LIFE: 08/11/2018 18:51

    rrac e poshter gjaku i enverit.ky noton me lek droge gjyshe (nexhmijen)e ka lene rrugeve pa shtepi...

    Përgjigju