Ermal Hoxha e quan Rezarta Shkurtën 'budallaqe', reagimi i Herës është epik

Ermal Hoxha e quan Rezarta Shkurtën 'budallaqe', reagimi i Herës është epik

Shpesh herë Hera Hoxha është protagoniste në median rozë. Rezarta Shkurta ndan video të vogëlushes në Instagram deh ajo tashmë ka fansat e saj pasi shpesh ka treguar aftësisnë si në aktrin deh zhdërvjellltësinë në të menduar. Këtë herë ajo është hedhur në mbrojtej të saë ëmës në videon ku dëgjohet se Ermali e quan Rezartën ‘budallaqe’

“Mami budallaqe”, dëgjohet të thotë Ermali në anglisht, ndërkohë që Hera me gjithë seriozitet e mbron nënën e saj dhe i kërkon po në anglisht Ermalit që mos ta përsëris më këtë fjalë pasi Rezartës nuk i pëlqen.

Këto reagime janë shoqëruar em të qeshura nga prindërit e vogëlushes.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Emanuela Rusta do të vendosë drejtësi në gjysmëfinalen e Kampionatit Europian U-19 për vajza, Holandë - Francë

Emanuela Rusta do të vendosë drejtësi në gjysmëfinalen e Kampionatit Europian U-19 për vajza, Holandë - Francë