“Familja ime e vockël u bashkua”, Rezarta Shkurta publikon videon me Ermalin

“Familja ime e vockël u bashkua”, Rezarta Shkurta publikon videon me Ermalin

Ermal Hoxha me vajzën e tij

Pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss dhe këngëtare Rezarta Shkurta publikon videon. Janë momente pas lirimit, ku Ermal Hoxha mban për dore të bijën e tyre, Hera.

Familja ime e vockel u bashku! Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju , keto vite te veshtira… Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja.

Rezarta Shkurta

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ggg: 18/09/2018 10:00

    O njerez fallco.... po ai u kap per laborator droge jo per ndonje aksident pa dashje, k*** njerez...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Mirlind Daku shënon gol në javën e parë të kampionatit rus

VIDEO/ Mirlind Daku shënon gol në javën e parë të kampionatit rus