Festa e 7 marsit, Nikolla uron mësuesit: Ditë mirënjohjeje! Me energjinë, vizionin dhe dashurinë e tyre edukojnë brezat e rinj

Festa e 7 marsit, Nikolla uron mësuesit: Ditë mirënjohjeje! Me energjinë, vizionin dhe dashurinë e tyre edukojnë brezat e rinj

1677144550_Screenshot2.jpg

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ka uruar mësuesit me rastin e 7 Marsit.

“7 Marsi, Festa e Mësuesit, është një ditë mirënjohjeje.

Për mësueset e mësuesit që vit pas viti, ditë pas dite, orë pas ore, me energjitë, talentin,  vizionin dhe dashurinë e tyre përgatisin dhe edukojnë brezat e rinj, për të ndërtuar të ardhmen!”, shkruan Nikolla.


Lajmi kryesor:

7 marsi/ Nxënësit lule e dhurata mësuesve! Nuk mungojnë as zarfe me para! Nxënësja: Kam dhuruar një buqetë dhe ca lekë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në Kosovë, Konjufca: Sulm i strukturave të drejtuara nga Serbia! SHBA dhe BE të dënojnë këtë agresion

Vrasja e policit në Kosovë, Konjufca: Sulm i strukturave të drejtuara nga Serbia! SHBA dhe BE të dënojnë këtë agresion