Feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja Elvana Gjata

Feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja Elvana Gjata

Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar Elvana Gjata, feston sot ditëlindjen.

Artistja e njohur mbush plot 34 vjeç dhe disa momente të urimeve në këtë ditë, këngëtarja i ka ndarë edhe në mediat sociale.

Elvana Gjata ka publikuar një video teksa shihen prindërit e saj, të cilët dhurojnë lule këngëtares, për të cilët artistja shkruan se ato janë gëzimi i jetës së saj.

Ndërkohë ditën e sotme këngëtarja ka surprizuar fansat duke publikuar edhe një këngë të re me titull "Thirr".

Mamaja e këngëtares Elvana Gjata teksa i dhuron lule

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kujt dreqin i intereson: 04/02/2021 00:08

  E dashur redaksi. Ka plot gjera me te rendesishme per te publikuar se sa lajmi per ditelindjen e Elvanes. Kujt dreqin i intereson??? Edhe shkrimin qe ka publikuar eshte me gabime, ehhh nejse shumica e kengetareve jane analfabete, rrofte kurveria dhe droga.

  Përgjigju
  • Italia: 08/02/2021 21:31

   Ty te intereson per shembull, meqe ke komentuar

 • Sondazhi i ditës:

  A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë