Fier/ 'Golfi' i pret rrugën, makina e policisë përplas një këmbësor

Foto ilustruese

Një aksident rrugor ndodhi mëngjesin e sotëm në Fier. Një 54-vjeçar është përplasur nga një makinë policie e për pasojë ka pësuar dëmtime të lehta.

Ngjarja ndodhi në lagjen "Sheq i madh", një makinë tip "Golf" i ka prerë rrugën makinës së policisë duke dalë nga një rrugë dytësore.

Efektivi i policisë me iniciale K.C. ka manovruar duke dalë nga rruga e duke u përplasur me një pemë.

Lajm në përditësim...

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Meta takim me banorët e Selenicës: Të ndërtohet menjëherë rruga Vlorë-Orikum! Heqja e fondeve u bë në mënyrë jotransparente