Fifi dedikim për partnerin: Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen

Fifi dedikim për partnerin: Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi ka tërhequr vëmendjen me dedikimin që i ka partnerit të saj. Fifi dhe Adisi janë ndër çiftet më të përfolur të showbizit.

Fifi ka postuar një foto me partnerin e saj në Instagram, ndërsa shkruan dedikimin: Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?