Finalja e Conference League në Tiranë do të transmetohet në 155 vende të botës

Finalja e Conference League në Tiranë do të transmetohet në 155 vende të botës

Finalja e Conference League, e para e këtij lloji nga UEFA e cila do të zhvillohet në Tiranë, do të transmetohet në 155 vende të botës. Një risi që e konfirmoi drejtori i komunikimit në FSHF.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Lei Kraja feston datëlindjen, u 'dhuron' ndjekësve fotot 'e nxehta'