Finalja e 'Grande Fratello', produksioni 'ndëshkon' Heidin

Finalja e 'Grande Fratello', produksioni 'ndëshkon' Heidin

Rrugëtimi i banorëve prej 200 ditësh në “Grande Fratello” është mbyllur më (25mars).

Fituesja e këtij edicioni është shpallur 26-vjeçarja Perla Vatiero. Perla edhe pse nuk ka qenë që nga fillimi i edicionit ka arritur të triumfojë mes dy banoreve të tjera Beatrice e cila u rendit e dyta dhe Letizia u rendit në vend të tretë.

Ndërsa Massimiliano Varrese, një personazh tepër i komentuar edhe në Shqipëri, për shkak të historisë së tij me Heidi Bacin, u rendit i katërti.

Por një detaj që u vu re gjatë spektaklit ishte se në videot e transmentuara gjatë gjithë këtij rrugëtimi Heidi nuk u pa në asnjë vend.

Kjo mungesë e Heidit aktualisht banore e BBV3 u konsiderua si një hakmarrje nga produksioni italian për shkak të daljes së saj të bujshme pas takimit me babain i cili nuk ishte dakord me marrëdhënien që ajo nisi me konkurrentin që kishte një diferencë moshe prej 21 vitesh.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Arban: 27/03/2024 13:49

  RACISTI DI MERDA....

  Përgjigju
 • e drejta: 27/03/2024 11:44

  PO SHUME MIRE JA KA BERE ...HEIDI NJE COPE MISHI ME DY SY

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Pse BE-ja s’i sanksionon politikanët e korruptuar?

Pse BE-ja s’i sanksionon politikanët e korruptuar?