Fitoi betejën me COVID-in, deputeti Adriatik Alimadhi rikthehet në Kuvend (VIDEO)

Pas dy muaj e gjysmë deputeti Adriatik Alimadhi është rikthyer në punë. Paraditen e sotme ai është futur në Kryesinë e Kuvendit, ndërsa Report Tv sjell pamjet. Adriatik Alimadhi u prek nga koronavirusi dhe qëndroi për rreth dy muaj në spital, te Infektivi dhe Sanatoriumi, ndërsa arriti që të fitonte betejën me sëmundjen.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

  • Alivogli: 15/06/2020 13:41

    Shpresoj qe te jesh bere pishman per ca ke punuar deri me sot.... “Jeta nuk eshte deri ke trapi yt” ...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Raporti i OSBE-së për zgjedhjet, Basha: Konfirmoi se me 25 prill u tjetërsua vullneti i shqiptarëve