VIDEO/ Aksident në aksin Levan-Fier, furgoni përplaset me barrierat mbrojtëse dhe përmbyset

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit Memorial.

 Një furgon mallrash ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me barrierat mbrojtëse, duke u përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që është bllokuar njëri krah i autostradës Fier-Tiranë.

Shkak i këtij aksidenti dyshohet shpejtësia përtej normave dhe rruga e pa ndriçuar.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë