FOTO/ Beatrix provokon Donaldin, zhvishet para kamerave! S'u shpëton syve të banorëve dhe shikuesve

FOTO/ Beatrix provokon Donaldin, zhvishet para kamerave! S'u shpëton syve të banorëve dhe shikuesve

Teksa banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin e Big Brother, Beatrix ka habitur dhe provokuar duke u zhveshur para kamerave. Ajo është shfaqur para kamerave toples, ndërsa të gjithë banorët ishin në aty.

Këto skena të Beatrix, e cila 'harron' kamerat duke tërhequr vëmendjen të gjithëve që ndodheshin te dhoma e grimit.

Beatrix dhe Donaldi nuk po kalojnë një kohë të mirë së bashku ku nuk mungojnë tensionet dhe zënkat mes tyre.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

E rëndë/ Mbytet varka me emigrantë afganë në detin Jon, 65 të zhdukur, 1 viktimë dhe 11 të mbijetuar

E rëndë/ Mbytet varka me emigrantë afganë në detin Jon, 65 të zhdukur, 1 viktimë dhe 11 të mbijetuar