FOTO/ Finalja e madhe e Botërorit, Era Istrefi publikon foton me legjendën e futbollit

Era Istrefi, këngëtare

Ditën e sotme në Moskë këngëtarja me famë botërore Era Istrefi do të performojë bashkë me Nicky Jam dhe Ëill Smith në finalen e madhe Francë-Kroaci.

Era është sistemuar në Moskë ku dhe është takuar me legjendën e futbollit brazilian Ronaldinjo.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një bluzë të verdhë dhe kjo gjë i ka bërë fansat të mendojnë se ajo është tifoze e Brazilit.

Era Istrefi me futbollistin brazilian Ronaldinjo

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento