FOTOLAJM/ I ftohti 'pushton' Kuvendin, Korreshi dhe Sula 'lënë' mbledhjen dhe i afrohen kondicionerit për t'u ngrohur

 Saimir Korreshi dhe Dashnor Sula duke u ngrohur

Saimir Korreshi dhe Dashnor Sula duke u ngrohur

I ftohti i acartë s'ka lënë pa "pushtuar" as godinën e Kryesisë së Kuvendit të Shqipërisë, duke bërë që dy deputet e opozitës Saimir Korreshi dhe Dashnor Sula të "lënë" mbledhjen dhe t'i afrohen kondicionerit për t'u ngrohur.

Ky moment është fiksua nga kamera gjatë mbledhjes së Komisionit të Ligjeve, kur ata janë ngritur dhe kanë shkuar pranë kondicionerit.
Dy deputetet duket teksa po ngrohen dhe bisedojnë me njeri-tjetrin.

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Me Buron Sadik Kacelin, dy thesare arti në një studio!