Foto/ I jepet lamtumira e fundit Piro Manit

Aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Mani i është dhënë lamtumira e fundit në SHBA, aty ku dhe ndërroi jetë. Të pranishëm në ceremoni kanë qenë familjarët dhe miqtë e tij. Fjala e lamtumirës është mbajtur nga Pëllumb Kulla.

 


Lajmi kryesor:

SPECIALE/Lamtumirë Piro Mani, një qiri i ndezur në artin shqiptar! Regjisori ishte një 'akademi' për artistët shqiptarë


Ora 19:17
Foto/ I jepet lamtumira e fundit Piro Manit

Foto nga varrimi i aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Manit

1 / 4

Foto nga varrimi i aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Manit

2 / 4

Foto nga varrimi i aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Manit

3 / 4

Foto nga varrimi i aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Manit

4 / 4
I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

U bllokua mbrëmjen e djeshme në Portin e Durrësit, në furgon gjenden 86.740 mijë paund, arrestohet 21-vjeçari! I kishte fshehur brenda një televizori