(FOTO) Ja kush është miku i Ervis Martinajt që u vra mbrëmë në atentat

1590916767_bujarhasani001.jpg

Bujar Lika (Hasani)
 

Report Tv siguron foton e Bujar Likës (Hasani) njëri nga dy personat që humbën jetën nga atentati mbrëmjen e djeshme në Kurbin. Lika njihej nga shokët me emrin Ari, ndërsa ka qenë mik i Ervis Martinajt.


Lajmi kryesor:

Dy viktima nga atentati në Kurbin! Njëri nga autorët në spital, u plagos nga shkëmbimi i zjarrit! Shënjestra mik i Ervis Martinajt, zbulohet e kaluara!


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?×

Lajmi i fundit

John

'Whatsapp' nuk punon!' Përdoruesit hasin probleme në të gjithë botën për të dërguar mesazhe