FOTO / Ja kush janë 7 deputetët e rinj që u betuan sot në parlament

Shtatë kandidatët vijues në listat e PD-së dhe LSI-së në zgjedhjet parlamentare të 2017-ës u betuan sot në parlament pasi kreu Gramoz Ruçi lexoi formulën e betimit. 


Lajmi kryesor:

Betohen 7 të rinjtë, 4 pro qeverisë/ Maliqi në karrigen e Bashës: Kryetari me mandat të dhuruar do që të bëhet kryeministër (VIDEO)


Ora 10:31
FOTO / Ja kush janë 7 deputetët e rinj që u betuan sot në parlament

Majlinda Halilaj

1 / 7

Alban Zeneli

2 / 7

Ligoraq Karamelo

3 / 7

Lefter Maliqi

4 / 7

Elida Hoti

5 / 7

Edlira Hyseni

6 / 7

Edjola Braha

7 / 7
b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?