FOTO/ Kamionit i bien tullat në rrugë pranë tunelit të Skërficës, makina 'fluturon' mbi to

FOTO/ Kamionit i bien tullat në rrugë pranë tunelit të Skërficës, makina 'fluturon' mbi to

Një tjetër aksident ka ndodhur afër tunelit të Skërficës në aksin Kardhiq-Delvinë këtë pasdite.

Tullat e një kamioni në lëvizje kanë rënë në rrugë duke penguar më pas dhe makinën që vinte në sensin e kundërt.

Siç shihet në pamje makina ka përfunduar sipër tullave. Nuk raportohet për të lënduar nga aksidenti.

Edhe një ditë më parë në afërsi të tunelit ndodhi një tjetër aksident me një viktimë. Një kamion doli nga rruga dhe si pasojë ndërroi jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi ukrainas Andriu Khrustalov. 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit