FOTO/ Kush është 45 vjeçari që u plagos me armë nga fqinji i tij në Astir

Spartak Beqaraj

Spartak Beqaraj është 45-vjeçari që u plagos me armë zjarri nga fqinji i tij pas një konflikti të çastit.

Ai ndodhet në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia është në ndjekje të autorit, i cili është arratisur menjëherë pas ngjarjes.  


Lajmi kryesor:

Sherri mes fqinjëve në Astir! Plagoset me armë zjarri 45 vjeçari, policia në ndjekje të autorit (VIDEO)


Ora 19:06
Sherri mes fqinjëve në Astir! Ja fotot e 45-vjeçarit të plagosur me armë zjarri

I plagosuri Spartak Beqaraj

1 / 12

I plagosuri Spartak Beqaraj

2 / 12

I plagosuri Spartak Beqaraj

3 / 12

I plagosuri Spartak Beqaraj

4 / 12

I plagosuri Spartak Beqaraj

5 / 12

I plagosuri Spartak Beqaraj

6 / 12

Policia në zonën ku ndodhi plagosja

7 / 12

Ekspertët e policisë në vendin ku ndodhi plagosja

8 / 12

Policia në zonën ku ndodhi plagosja

9 / 12

Ekspertët e policisë në vendin ku ndodhi plagosja

10 / 12

Policia në zonën ku ndodhi plagosja

11 / 12

Drejtori i Policisë në Tiranë, Rebani Jaupaj në vendin e ngjarjes ( Me rreth të kuq )

12 / 12
D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Arrestimi i zyrtarëve/ OSHEE: Në dispozicion të SPAK të gjitha materialet e kërkuara! Bashkëpunim maksimal për të zbardhur hetimin