Foto/ Loredana feston 28-vjetorin! I dashuri i saj, Karim Adeyemi e uron shqip

Foto/ Loredana feston 28-vjetorin! I dashuri i saj, Karim Adeyemi e uron shqip

Loredana dhe Karim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loredana Zefi feston sot 28-vjetorin e lindjes dhe në mesin e urimeve të shumta nga fansat dhe miqtë e saj, vëmendje tërhoqi urimi i partnerit të saj Karim Adeyemi, i cili ka zgjedhur një fjalë të bukur në shqip për t'i shprehur dashurinë të dashurës së tij.

Futbollisti i Borussia Dortumundit, e ka uruar reperen nga Kosova përmes një InstaStory, me një fjalë në gjuhën shqipe.

 “Happy birthday zemër”, ka shkruar ai, me një foto që shihen të dy të lumtur pranë njëri tjetrit. Ai ka postuar një foto tjetër ku duket vetëm këngëtarja me një lule të bardhë në dorë, duke shkruar: “Vetëm të mirat për ty.”

Çifti kanë bërë publike lidhjen e tyre vetëm pak javë më parë, ndërsa reagimet por edhe kritikat ishin të shumta.

Lidhja e re e Loredanës vjen pas romancës disavjeçare me reperin Mozzik, me të cilin ka dhe një vajzë, Hana. “Me ty çdo ditë është ditëlindje”, ka shkruar Loredana në një video me vajzën e saj.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bim: 01/09/2023 14:25

  Ti shigjetar kurvar rrugash

  Përgjigju
 • Shigjetari: 01/09/2023 13:33

  Putane gabelesh!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Kuvend/ Kreu i SPAK: Pasi të kemi numrin e nevojshëm të prokurorëve, do hapim zyra të SPAK në rrethe

Kuvend/ Kreu i SPAK: Pasi të kemi numrin e nevojshëm të prokurorëve, do hapim zyra të SPAK në rrethe