Pas humbjes në finale të Ligës së Kampionëve, Loredana ngushëllon partnerin e saj

Pas humbjes në finale të Ligës së Kampionëve, Loredana ngushëllon partnerin e saj

Loredana dhe Karim Adayemi

Reperja shqiptare Loredana, së fundmi ka shprehur mbështetjen e saj për partnerin, futbollistin Karim Adayemi pas humbjes së tij në finalen e Ligës së Kampionëve.

Me anë të një postimi në Insta Story Loredana shkruan:

“Edhe nëse jeni në fund, ne do të qëndrojmë pranë jush dhe do të këndojmë”, duke dëshmuar përkrahjen e vazhdueshme ndaj partnerit dhe karrierës së tij.

Skuadra e Dortmundit pësoi një disfatë 2-0 kundër kampionëve në fuqi, Real Madridit, një ndeshje e cila tërhoqi vëmendjen e fansave të futbollit nga e gjithë bota.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Spanjë-Angli, bota e futbollit mban sot frymën! Gjykon arbitri më i ri në historinë e finaleve të Europianit! Formacionet e mundshme

EURO 2024/ Spanjë-Angli, bota e futbollit mban sot frymën! Gjykon arbitri më i ri në historinë e finaleve të Europianit! Formacionet e mundshme